REFERENCE

Nejlepším hodnocením práce je vždy spokojenost klienta. Jejich ocenění je závazkem pro další dobrou práci.

Mými zákazníky jsou především menší až střední společnosti, zejména společnosti s ručením omezeným, z oblasti obchodu služeb. Patří sem i společnosti se zahraniční účastí, především německou.

Ohlasy klientů:

Georg Börner

Spolupracujeme s panem Jiřím Šťastným již 20 let. Po celou tuto dobu si ceníme jeho spolehlivosti, pečlivosti a rychlosti, se kterou řeší naší účetní agendu. Mnohokrát jsme se mohli opřít o jeho odborné znalosti nejen účetnictví, ale i mzdové agendy a daňové problematiky. Se samozřejmostí využíváme jeho znalosti německého jazyka.

Ing.Ivo Lněnička, Georg Börner, org.složka


Gustav Gerster GmbH

Pan ing. Jiří Šťastný pro nás pracuje od založení společnosti Gerster s.r.o. v roce 1997. Naše spolupráce byla vždy bezproblémová, komunikace probíhá rychle a eficientně, skoro jako bychom měli vlastní finanční a mzdové oddělení. Odpovídá na naše otázky kompetentně, srozumitelně a vyčerpávajícím způsobem v českém i německém jazyce. V naléhavých záležitostech je pro mne dostižitelný i mimo pracovní dobu. Již mnohokrát nám poskytl cenné informace k využití všech daňových možností a objasnil speciální problémy v naší oblasti působení. Termíny striktně dodržuje. Spolupráce s ním je i lidsky velmi příjemná. S dobrým svědomím mohu pana ing. Jiřího Šťastného vřele doporučit pro malé a středně velké podniky.

Mgr. Stanislav Šerák
jednatel Gerster s.r.o.
Gustav Gerster GmbH, prokurista